הסיפור שלנו

כן! כן! מאחורי כל מוצר ורעיון מסתתרים אנשים, חיים אורגניים נושמים ויוצרים.

אנחנו, אהרון ורעות שחר ,זוג יוצרים , יזמים, שותפים לדרך ולחיים , ילדנו ביחד, את מפעל החיים שלנו, הנקרא: “קקאדו”.

(ויש לנו גם שלושה ילדים אמתיים),

נולדנו ואנחנו חיים בישראל בלב שמורת טבע תנכית במושב יפהפה, הנקרא -צפרירים .

בחרנו להקים את הסטודיו והגלריה בלב הטבע , מפני שאנחנו מרגישים מאז ומתמיד מחוברים לפעימה שהטבע יוצר.

מחלון הגלריה הרחב נשקף נוף תנכי מופלא עם עצים עתיקים וכפרים יהודיים מלפני 2000 שנה .

אנחנו מגדלים עצי זית , עוצרים את השמן הנפלא שלנו , כובשים זיתים ,עושים את הלחם והעוגיות שלנו , יש לנו עיזים ,תרנגולות , עצי פרי שונים וגינת ירק משלנו ואנחנו מייצרים את רוב המזון שלנו  בעצמנו.

כל התפיסה של “קקאדו” הינה אורגנית. תהליך היצור נעשה בציור ועבודת יד, שמאפשרת לאדם ליהנות ולהשתמש ביצירת אמנות על בסיס יום יומי.

המוצרים משקפים הן את רוח התקופה המודרנית והן את התפיסה הקדומה אשר משלבת  מוצר שימושי ביצירת אמנות ,מה שמאפשר תמיכה הן ברוח האדם והן בצרכיו היום יומיים.

מוצר קקאדו מחבר את האדם לטבע המקורי שלו שמחפש פונקציונליות ,יופי , צבע וזיקה אישית ועל כן משפט שאנו שומעים באופן תדיר מלקוחותינו בארץ ובמקומות שונים בעולם הינו:

“אני אוהב אתכם . אני אוהב את המוצרים שיש לי בבית .”

על פי תפיסתנו הרוחנית עולם החפצים שסובב אותנו בביתנו ובמקומות העבודה שלנו יכול לשדר חום רגש ובחירה אישית

ועל כן אצלנו כל לקוח הינו אמן מעצם אפשרותו לבחור ממגוון עצום של דוגמאות, ציור וצבעים, את מה שהוא הכי אוהב והכי מחובר לו .

אנחנו ,רעות ואהרון שחר מאמינים שאנו מובילים כיוון שהעולם זקוק לו עכשיו כמו אוויר לנשימה ,והוא חזרה אל המקור, אל היצירה אל האישי ואל המיוחד שבכל אדם ואדם ,ביתו וסביבתו.

מקור השם “קקאדו” .

“קקאדו” הינו השם האבוריג’יני האוסטרלי לתוכי הקדוש להם.

לנו אין קשר לאוסטרליה ולא ביקרנו בה ,אך אנו כל השנים מגדלים ציפורים ותוכים וכשהתחלנו את החברה שלנו, היה לרעות- האמנית, תוכי “קקאדו” שהיה יושב לה על כתפיה כאשר ציירה את הציורים הראשונים ועל שמו קרויה החברה : “קקאדו”.

ייחודיות

אנו מהחברות היחידות בעולם, אשר עדיין מייצרות את מוצריהן בעבודת יד ובציור יד דינמי ומקורי, מה שמאפשר ללקוח שלנו ליהנות ולבחור ממגוון עצום של דוגמאות ועיצובים המתחדשים תדיר. מוצרינו מכניסים צבע, חיים ויצירתיות לבית ולמקום העבודה ומשמשים כפריטים המשלבים במהותם את הצורך היום יומי עם יצירה מקורית .

עֲמִידוּת ואיכות

מוצרי קקאדו עשויים מעץ איכותי שנבחר בקפידה ונבנים בטכניקות בלעדיות לחברה (חלקן פטנט רשום ) לאחר הציור בצבעים הייחודיים לנו אשר המורכבים במעבדת הצבע של "קקאדו", מפיגמנטים טהורים המותאמים לעץ ,נצבעים המוצרים בלקות מהמשובחות בעולם, בטכנולוגיה גבוהה ועתירת ידע . מה שמאפשר להם עמידות לאורך שנים ארוכות בשימוש שוטף ויום יומי.

יחס אישי ,הדרכה ומגוון פעילויות חווייתיות

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לחוות חוויה אינטראקטיבית ודינאמית של יצירה.

  • אנו מאפשרים קנייה חווייתית ומגוונת באתר הבית 
  • בילוי ואירוח ייחודי בגלריית הבית .
  • סדנאות יצירה מגוונות המותאמות ללקוח .
  • טיולים בשמורות הטבע המרתקות אשר קקאדו סמוכה אליהן.
  • טיולי אופניים .
  • מוסיקה ומפגשי אמן מגוונים.